Posted:
Diğer AdWords reklamverenleri ile bir platformda buluşmak, soru ve deneyimlerinizi paylaşmak ister miydiniz? "Evet" dediğinizi duyar gibiyiz ve AdWords Yardım Forumu’nun yayına başladığını duyurmaktan mutluyuz!

Şimdi hemen http://groups.google.com/group/adwords-help-tr adresinden Google hesabınızla Forum’a giriş yapın. Sorularınızı sormaya, cevaplar aramaya ve diğer reklamverenlerle fikirlerinizi paylaşmaya başlayın.

İyi mesajlaşmalar!

Posted:
Google Haberler hizmetinin bugünden itibaren Türkiye’de de kullanıcılara sunulacağını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Haberseverler, bundan böyle 400 farklı online kaynaktan toplanan en son haberleri kolaylıkla keşfederek bunlara erişebilirken, diledikleri bir habere değişik bakış açılarıyla yaklaşan birçok yazıyı da okuyabilecek. Misyonumuz, kullanıcılarımıza aradıkları haberleri en kısa sürede bulabilmelerine yardımcı olmak. Google Haberler’in Türkçe sürümünü news.google.com.tr ve haberler.google.com.tr sayfalarından inceleyebilirsiniz.

Posted:
Google, kişisel gizliliğinizi korur ve kişisel bilgilerin gizliliğine saygılı bir internet dünyasını destekler. Çevrimiçi dolandırılmayı nasıl engelleyebileceğiniz üzerine önceki yazımızın devamı olarak bugün size dolandırıcılık e-postaları karşısında kişisel bilgilerinizi korumak için URL'lere dikkat etmenizin önemini hatırlatmak istiyorum.

Bazı dolandırıcılık e-postaları, adwords.google.com/select/Login gibi yasal görünen ancak dolandırıcı bir websitesinin adwords.google.com.baskabirdomain.com/select/Login gibi bir sayfasına yönlendirme yapan URL'ler içerebilir.

Bu nedenle, internet tarayıcınıza adresi doğrudan kendiniz yazmanız veya yasal olan web adresini kopyalayıp yapıştırmanız en doğrusu olacaktır.Çevrimiçi sahtecilik ve dolandırıcılık ile şüphelendiğinizde, mümkünse bağlantı yapılan websitesi adresi, e-posta başlığı, mesaj içeriği ve websitesinin kod dosyası bilgilerini ekleyerek e-posta veya bu form aracılığıyla durumu bize raporlayabilirsiniz.