Posted:
Hafta sonu Can Bonomo’nun Türkiye’yi temsil ettiği Eurovision Şarkı Yarışması’nı izlediniz mi? Eğer Cumartesi akşamı siz de diğer 100 milyon Avrupalı gibi birbirinden yetenekli sanatçıları izlediyseniz, büyük ihtimalle bir yandan tabletinizi veya akıllı telefonunuzu da aynı anda kontrol ediyordunuz.

En son Mobil Gezegen araştırmamıza göre, tüketicilerin diğer medya araçları ile aynı anda akılı telefonlarını da aktif olarak kullandıklarını biliyoruz. Avrupa’da yaşayan insanların %50’sinden fazlası da TV izlerken akıllı telefonlarını aktif olarak kullanıyor. Bu yüzden, biz de Eurovision finali izleyicilerinin akıllı telefon kullanımlarını, Google arama sonuçlarını analiz ederek anlamaya çalıştık.

Cep telefonunu en çok kullanan Eurovision ülkeleri - Eurovision ile ilgili aramaların payları
Yarışmanın final günü ve finalden önceki günde, 42 Eurovision ülkesindeki tüm ilişkili aramalara baktığımızda, Eurovision 2011’e göre akıllı telefon ve tablet aramalarında %50’ye yakın bir artış gördük.

Avrupa ülkelerindeki teknoloji yatkını tüketiciler, ekranda gördükleri muhteşem performanslar hakkında daha fazla bilgi almak için mobil cihazlarını kullandılar. 42 Eurovision ülkesinde tüm cihazlarda Eurovision sanatçıları hakkında yapılan aramalarda, en çok arama Can Bonomo ile ilgili yapıldı. Danimarka’daki Eurovision izleyicilerinin %54’ünden fazlası, İsviçre ve Norveç’tekilerin ise %40’tan fazlası ise mobil cihazlardan arama gerçekleştirdiler. Ayrıca, %14 ile Danimarka ve %11 ile Norveç, Eurovision sırasında tablet üzerinden yapılan aramalarda en çok paya sahip olan ülkeler oldular.

Gösteri başladığında tablet ve akıllı telefonlar ortaya çıktı - burada gösterilen mutlak arama hacmi değildir
Eurovision için yapılan aramaların zaman içindeki gelişimine baktığımızda (her cihaz türü için toplam arama sorgusuna dayalı olarak normalleştirerek), mobil ve tablet aramalarını kullanarak yapılan aramaların, masaüstü aramalarını tamamlayıcı nitelikte olduğunu görüyoruz. 26 Mayıs akşamı, Eurovision finalinin yayın saati sırasında, insanların akıllı telefon ve tabletlerini kullanmaya başladığını ve arama sorgularının %38’den fazlasının mobil cihazlardan geldiğini gözlemledik. Bu durum, daha önceki tabletten yapılan aramaların arttığına ilişkin bulgularımıza benzemektedir. Tabletlerin geniş ekran ve kolay kullanım gibi özellikleri, televizyon izlerken kullanı teşvik etmektedir ve önceki araştırmalarımızdan da bildiğimiz gibi internetin en çok kullanıldığı yer kanepelerdir.

Reklamverenler, çoklu kullanımı seven tüm tüketicilerin mobil kullanımından nasıl fayda sağlayabilir? Google Mobil reklamlar ile ekranda olduğunuzda, doğru zamanda doğru reklam formatı ile tüketicilerinize ulaşırsınız. Böylelikle, bir tüketici sizin TV reklamınızı ekranda görür ve daha fazla bilgi almak için telefonunu kullanarak internette arama yaparsa, arama sonuçlarında yer alarak potansiyel müşterilerinize ulaşmış olursunuz.

Google AdWords Özel Zaman Planlaması’nı kullanarak, reklamlarınızın yalnızca tüketicileriniz koltuklarında oturup bilgi ararken gösterim almasını sağlayabilirsiniz. Veya, televizyon reklamlarınızın yayınlandığı zaman dilimlerinde, daha yüksek teklif verilmesi için hesabınızdan ilgili ayarları yapabilirsiniz.

Telefonu elinde olan potansiyel müşterileriniz için, tıklanabilir bir telefon numarası şeklinde mobile özgü bir tetikleyici ekleyin. Ayrıca, en iyi kullanıcı deneyimi için, kullanıcıların akıllı telefonlarında görecekleri sitenin de mobil cihazlar için en iyi şekilde tasarlayın. Tüm bunları yaptıktan sonra, arkanıza yaslanın, rahatlayın ve Eurovision Şarkı Yarışması’nı kazanan ve İsveç'i temsil eden Loreen’in veya Türkiye'yi başarıyla temsil eden Can Bonomo'nun harika performanslarını izleyin.


Google AdWords hakkındaki en son yeniliklerden ve ipuçlarından haberdar olmak için buraya tıklayarak Inside AdWords Türkçe e-posta grubumuza abone olun!

Yazar: Frank Albert Coates, Ürün Pazarlama Müdürü, EMEA Mobil & Sosyal Reklamlar
Çeviren ve yayınlayan: Yiğit Yücel, Google AdWords Uzmanı

Posted:
Mobil uygulamalar, işletmelerin müşterilere ulaşması açısından büyük bir fırsattır. Tüketiciler, mobil uygulamalarda giderek daha fazla zaman geçirmektedir. ABD'deki ortalama bir akıllı telefon sahibinin telefonunda 28 uygulama yüklüdür [1] ve iOS/Android kullanıcılarının %70'inden fazlası, uygulamalarda bir günde ortalama olarak 81 dakika geçirmektedir. Bu süre, 2010-2011 yılları arasında %91 artış göstermiştir [2]. Tüketiciler mobil ortamda etkin bir şekilde arama yapmaktadır. ABD'deki akıllı telefon sahiplerinin %82'si, haftada birden fazla kez arama motoru kullanmaktadır [3].

Mobil aramanın, işletmelerin, kendilerini veya uygulamalarını arayan müşterilerle etkileşime geçmesi için güçlü bir kanal olduğuna inanıyoruz. Geçtiğimiz yıl, tıkla ve indir reklamlarında iyileştirmeler yaptık ve yayıncılara yönelik olarak Mobil Uygulamalar için Özel Arama Reklamlarını kullanıma sunduk. Şimdi, AdWords reklamverenlerinin, mobil uygulamalarını tanıtmalarını, izlemelerini ve bu uygulamalardan para kazanmalarını daha da kolay hale getirecek birkaç yeni özelliği paylaşmak istiyoruz. İşletmeler ilk kez, uygulamalarını tanıtma, izleme ve bu uygulamalardan para kazanmaya yönelik bir çözüm olarak AdWords Mobil Arama Ağı Reklamlarını kullanabilecek.

Yeni Mobil Uygulama Uzantısını kullanarak uygulamanızı tanıtın

Tüm AdWords hesaplarında, yeni bir Reklam Uzantısı olan Mobil Uygulama uzantısı bulunacak. Bir işletmeyi arayan tüm mobil kullanıcılar, işletmenin bir uygulaması olduğunu bilmeyebilir. Mobil Uygulama uzantısı, reklamverenlerin, Arama Ağı reklamlarına bir mobil uygulama indirme bağlantısı eklemesine olanak tanır. Bu uzantı sayesinde, reklamverenler yalnızca markalarını, ürünlerini veya hizmetlerini aramakta olabilecek kullanıcılara mobil uygulamalarını tanıtabilir.

Mobil uygulama uzantısı, reklamverenlere, mobil uygulamaları için yeni bir dağıtım kanalı, kullanıcılara ise yeni bir keşif ortamı sağlar. Beta sürüm katılımcıları, kontrol kampanyalarıyla karşılaştırıldığında, Mobil Uygulama uzantılarını kullanan kampanyaların TO'sunda %6'lık bir artış elde etmiştir.

Yeni Mobil Uygulama Uzantısı, "Reklam Uzantıları" sekmesinde bulunur. Şirketinizin Google Play Store veya iTunes App Store'daki uygulamasını kolayca bulmak için yeni "uygulama seçici" işlevini kullanın.

Yemek yemek isteyenleri restoranlara bağlayan ve paket servis ile restorandan teslim için İnternet'ten sipariş verme işlemini kolaylaştıran İnternet ve mobil hizmeti GrubHub, Mobil Uygulama uzantısının ilk beta sürüm test katılımcılarından biriydi. Mobil uygulama uzantısını, paket servis hizmetlerini arayan mobil müşterileri mobil web sitelerine yönlendirmenin yanı sıra, uygulama indirme sayfalarına yönlendiren bir bağlantı eklemek için de kullandılar. GrubHub ekibinden Abby Hunt, mobil ortamda müşterilere ulaşmanın önemini şöyle açıklıyor: "GrubHub'ın hedefi, yemek yemek isteyenlere her zaman ve her yerde yemek sunmaktır. Bu nedenle, mobil cihazlarından bu müşterilere ulaşmak bizim için önemlidir. Karnı acıkanlar, işten eve dönerken veya derse giderken mobil cihazlarına bakıyor ve bizim de onların bulunduğu yerde olmamız gerekiyor."

GrubHub, işletmelerini arayan karnı acıkmış müşterilere bir reklam aracılığıyla mobil sitelerinden veyauygulamalarından bilgiye ulaşma olanağı tanıyan Mobil Uygulama uzantısının ilk test katılımcılarından biriydi.
Tıkla ve indir reklamlarını daha yararlı uygulama bilgileriyle zenginleştirme

Yalnızca uygulamalarını tanıtmaya ve uygulamalarının indirilme sayısını artırmaya odaklanmış kampanyalar yayınlayan reklamverenler, tıkla ve indir reklamlarına daha yararlı bilgiler eklenmesini sağlayan yeni değişikliklerden yararlanacaktır. Geçtiğimiz yıl, metin reklamların yanına mobil uygulama simgeleri ekledik. Şimdi, mobil uygulamanızla ilgili daha kapsamlı bilgileri reklam biriminin kendisine dahil ettik. Kullanıcılar arama yaptığında ve tıkla ve indir reklamınız görüntülendiğinde, resim önizlemeleri, uygulamanızın bir açıklaması ve varsa fiyatlandırma ile değerlendirme bilgileri kullanıcılara gösterilebilir.

Tıkla ve indir reklamlarındaki tüm bu yeni bilgiler, otomatik olarak Google Play Store'dan veya iTunes App Store'dan alınır. Müşterilerin, tıkla ve indir reklamlarını Google'da arama yapan kullanıcılar için daha ilgi çekici hale getiren yeni değişikliklerden yararlanacağını umuyoruz.

Ülkenin ev kredisi veren en büyük çevrimiçi kuruluşu olan ve ilk beş kredi kuruluşu arasında yer alan Quicken Loans Inc., Mortgage Hesaplama Uygulamalarını tanıtmak için tıkla ve indir reklamlarını kullanmaktadır. Kendilerini mobil ortamda arayan müşterilerin sayısında hızlı bir artışa tanık oldular. Quicken Loans'ın Ücretli Arama İş Ortağı Yöneticisi Gred Broda şöyle açıklıyor: "Yeni Quicken Loans Mortgage Hesaplama uygulamasını tanıtmak söz konusu olduğunda, Google'ın mobil tıkla ve indir reklam platformunu kullanmaya karar vermek için çok düşünmemize gerek yoktu. Yerleşim, uygulamayı,  iyi bir şekilde hedeflenmiş ve ilgili bir grup kullanıcıyla paylaşmamıza olanak sağladı."

Quicken Loans, artık uygulama önizlemeleri ve fiyatlandırma bilgisiyle tamamlanmış olan ve kullanıcıları uygulamalarının indirme sayfasına yönlendiren tıkla ve indir reklamları yayınlıyor.
Android uygulamalarının indirme sayısını izlemek için AdWords'ü kullanma

İşletmeler artık, Android uygulamalarının indirme sayısını AdWords kampanyalarında bir AdWords dönüşümü gibi izleyebilecekler. Dolayısıyla, kullanıcılar bir tıkla ve indir reklamı veya mobil uygulama uzantısı aracılığıyla Google Play Store'dan bir mobil uygulama indirdiğinde, söz konusu indirmeyi bir dönüşüm olarak sayacağız.

Mobil Uygulamalar için Özel Arama Reklamları ile mobil uygulamanızdan para kazanma

İşletmeler artık, Mobil Uygulamalar için Özel Arama Reklamları yayınlayarak, arama işlevine sahip mobil uygulamalardan para kazanabilecek. Mobil uygulama kullanıcıları, uygulamanın içinde aradıklarıyla alakalı reklamlar görecek ve mobil uygulamalar yayınlayan işletmeler, içeriklerinden ve hizmetlerinden para kazanmak için yeni bir araca sahip olacak. Yakın zamanda kullanıma sunulan yeni bir AdMob SDK'sı ile birlikte, Özel Arama Reklamları artık tablet uygulamalarında da kullanılabiliyor.

Mobil uygulamalar, işletmelerin müşterilerine ulaşması açısından büyük bir fırsattır ve mobil arama bu konuda önemli bir kanaldır. Önümüzdeki yıl, işletmelerin mobil uygulamalarını Google ile tanıtarak, izleyerek ve bu uygulamalardan para kazanarak büyümesine yardımcı olacak yeni ürünleri kullanıma sunacağımızı umuyoruz.

Google AdWords hakkındaki en son yeniliklerden ve ipuçlarından haberdar olmak için buraya tıklayarak Inside AdWords Türkçe e-posta grubumuza abone olun!

Gönderen: Anurag Agrawal, Ürün Yöneticisi, Mobil Arama Ağı Reklamları
Yayınlayan: Yiğit Yücel, Google AdWords Uzmanı

Posted:

AdWords şu anda üç reklam rotasyonu ayarı sunmaktadır: tıklamalar için optimize et, dönüşümler için optimize et ve eşit sıklıkta dönüşümlü olarak yayınla. Reklam rotasyonu için "dönüşümlü yayınla" ayarını kullanmak, yeni reklamların test edilmesine yardımcı olur. Ancak, sürekli olarak bu ayarda yayın yapmak, reklamverenlerin performansını düşürebilir ve kullanıcılarımıza alaka düzeyi daha düşük reklamlar sunulmasına neden olabilir.

Önümüzdeki haftadan itibaren, reklam rotasyonu için "dönüşümlü yayınla" ayarı değişecektir. Değiştirilmiş şekliyle bu ayar, reklamları süresiz olarak dönüşümlü yayınlamak yerine, yalnızca 30 günlük bir süre için dönüşümlü olarak yayınlar. Ardından reklam rotasyonunuz, en fazla tıklama getirmesi beklenen reklamlar gösterilecek şekilde optimize edilir. Bir reklamın etkinleştirildiği veya düzenlendiği her seferde, ilgili reklam grubundaki reklamlar 30 günlük bir süreyle daha eşit sıklıkta dönüşümlü olarak yayınlanır.

Bu değişiklik önümüzdeki hafta yürürlüğe girecektir. Bu tarihte, son otuz gün içerisinde eklenmemiş veya değiştirilmemiş reklamların bulunduğu reklam grupları için bu yeni reklam rotasyonu davranışı geçerli olacaktır. Aksi durumda, bu değişiklik, en son reklamınızın etkinleştirildiği veya düzenlendiği tarihten 30 gün sonra başlayacaktır.

Bu değişiklik, kullanıcılara en alakalı reklam deneyimini sunmamızı sağlayacak ve reklamverenlere AdWords hesaplarının performansını iyileştirmelerinde yardımcı olacaktır. Bu değişiklikle ilgili daha fazla bilgi edinmek için, AdWords Yardım Merkezimiz'deki bu makaleyi inceleyebilirsiniz.

Google AdWords hakkındaki en son yeniliklerden ve ipuçlarından haberdar olmak için buraya tıklayarak Inside AdWords Türkçe e-posta grubumuza abone olun!

Karen Yao, Kıdemli Ürün Müdürü

Posted:

Yeni kampanyalar oluştururken yapılan varsayımların nasıl azaltılabileceğine ilişkin önerilerinizi dikkatle takip ettik. Kampanya oluşturma işleminin geliştirilmesine yardımcı olmak için Anahtar Kelime Aracı'nda ve Trafik Tahmincisi'nde iyileştirmeler yaptık. 

Anahtar Kelime Aracı'ndaki İyileştirmeler
Kampanya yönetimini geliştirmeye yardımcı olmak amacıyla Anahtar Kelime Aracı'nda aşağıdaki iyileştirmeleri yaptık: 
 • Anahtar kelime fikirlerini temalara göre gruplandırılmış olarak görebilme: Güncellenen Anahtar Kelime Aracı sayesinde yeni reklam grubu temalarına ilişkin önerileri kolaylıkla görüntüleyebilir ve reklam gruplarını doğrudan hesabınıza eklemek için hızlı bir şekilde seçim yapabilirsiniz. 
 • Sorunsuz Trafik Tahmincisi entegrasyonu: Kampanya stratejisine ilişkin daha iyi kararlar vermek için, Anahtar Kelime Aracı'nda seçtiğiniz anahtar kelimelerle ilgili Trafik Tahmincisi verilerini kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. 
Trafik Tahmincisi'ndeki İyileştirmeler
Reklamverenlerin daha etkili teklif verme ve bütçe oluşturma stratejileri belirleyebilmelerine yardımcı olmak için Trafik Tahmincisi'ni güncelledik. Trafik Tahmincisi'nde aşağıdaki değişiklikleri yaptık: 
 • Performans tahminlerinizi grafik üzerinde görebilme: Trafiği ve teklif tahminlerini değerlendirmenizi ve etkili bir teklif verme stratejisi oluşturmanızı kolaylaştırmak için Trafik Tahmincisi'ne bir grafik ekledik. 
 • Anahtar kelimelerinizi reklam gruplarında düzenleyebilme: Artık Trafik Tahmincisi'nde taslak reklam grupları oluşturabilir ve taslak reklam gruplarınızın her birine ilişkin trafiği ve teklif tahminlerini kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanyaları hesabınıza ekleyebilme: Kampanyanızın yapısı istediğiniz hale geldiğinde, taslak kampanyayı doğrudan hesabınıza ekleyebilirsiniz. 
Ayrıca, trafik tahminlerini daha iyi ölçmek üzere performans geçmişini kullanarak, trafik tahminlerinin kalitesini ve doğruluk düzeyini de iyileştiriyoruz. Bu nedenle, bundan sonra Trafik Tahmincisi'ni kullanmak için AdWords'e  giriş yapmanız gerekecektir.

Güncellenmiş Anahtar Kelime Aracı'nı ve Trafik Tahmincisi'ni önümüzdeki birkaç hafta içinde AdWords arayüzünde görebilirsiniz. Anahtar Kelime Aracı'ndaki güncellemelerle ilgili daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezimizdeki  bu makaleyi Trafik Tahmincisi hakkında daha fazla bilgi edinmek içinse bu makaleyi inceleyebilirsiniz. 

Google AdWords hakkındaki en son yeniliklerden ve ipuçlarından haberdar olmak için buraya tıklayarak Inside AdWords Türkçe e-posta grubumuza abone olun!

Deepti Bhatnagar, Ürün Yöneticisi 

Posted:

Hesap etiketlerinin kullanıma sunulduğunu bildirmekten büyük bir heyecan duyuyoruz.  Bu haftadan itibaren, hesabınızdaki anahtar kelimeleri, reklamları, reklam gruplarını ve kampanyaları özel gruplar halinde düzenleyebilirsiniz. Böylece, en çok ilgilendiğiniz verilere hızlı ve kolay bir şekilde filtre uygulayabilir ve bu verilerle ilgili rapor oluşturabilirsiniz.  Etiketlerin sağladığı fırsatları anlayabilmek için Bora ile tanışalım.

Bora, İnternet'te hem kadınlar hem erkekler için giysi ve aksesuar satan bir perakendecidir. Faaliyet gösterdiği en büyük üç pazarın (İstanbul, Ankara ve İzmir) her birinde ayakkabılar, giysiler ve çantalar için kampanyaları; kampanyaların içinde de, genel ve markalı anahtar kelimeler için ayrı reklam grupları vardır. Bu yapı (ör: İstanbul - Ayakkabılar - Genel ve Ankara - Ayakkabılar - Genel), hesabının farklı bölümlerinde aynı reklamların ve anahtar kelimelerin yer aldığı anlamına gelmektedir. Bora, bugüne kadar hesabında kolayca sıralama yapamıyor veya spor ayakkabısı satışının farklı coğrafyalarda nasıl olduğunu görmek için rapor alamıyordu.


Bora, artık "spor ayakkabıları" etiketini oluşturabilir ve bunu hesabı genelinde spor ayakkabılarıyla ilgili tüm anahtar kelimelere uygulayabilir. Ardından, yalnızca spor ayakkabılarıyla ilgili anahtar kelimeleri görmek için Anahtar kelimeler sekmesinde bu etikete göre filtre uygulayabilir veya etikete göre performansı toplu olarak görmek için bir anahtar kelime etiketleri raporu çalıştırabilir.  Bu raporlar, Bora'nın daha sonra, örneğin spor ayakkabılarının tüm diğer ayakkabılara veya diğer etiketli gruplara kıyasla nasıl performans gösterdiğini karşılaştırmasına olanak tanır.


Etiketleri kullanarak, kampanyanızın öğelerini kendi seçtiğiniz bir şekilde düzenleyebilirsiniz.  Markalı anahtar kelimelerin, tüm diğer markalı olmayan anahtar kelimelerin performansına kıyasla nasıl bir performans gösterdiğine ilişkin rapor alın.  "Ücretsiz deneme"den bahseden reklamların "ücretsiz demo"dan bahseden reklamlara kıyasla nasıl performans gösterdiğini ölçün. Veya, her sabah hızlı bir şekilde inceleyebilmek için favori anahtar kelimelerinizi etiketleyin.

Etiketler, bu hafta tüm AdWords hesaplarında kullanıma sunulmaya başlayacaktır.  Daha fazla bilgi edinmek için AdWords Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Google AdWords hakkındaki en son yeniliklerden ve ipuçlarından haberdar olmak için buraya tıklayarak Inside AdWords Türkçe e-posta grubumuza abone olun!

Jon Diorio, Kıdemli Ürün Müdürü

Posted:
AdWords Topluluğumuzun bazı üyelerinin gerçek AdWords uzmanları olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Bu üyelerimiz, tartışmalara aktif bir katılım göstermekle kalmıyor, diğer üyelere yardımcı olmaya da gayret ediyor. Bu da, topluluğa büyük fayda sağlıyor.

AdWords En Üst Düzey Katılımcılar Programı'nı oluşturmaktaki amacımız, bu üyeleri gösterdikleri çaba için ödüllendirmektir. Programa kabul edilen topluluk üyelerine forumlarda En Üst Düzey Katılımcı unvanı verilir. Bu unvan söz konusu üyelerin, tüm dünyaya gerçekten AdWords uzmanları olduklarını göstermelerinin bir yoludur. Diğer avantajlar şunları içerir:

 • AdWords En Üst Düzey Katılımcılar sayfamızda bir profil. 
 • Google ekibi üyelerinin bulunduğu özel forumlara erişim. 
 • Harika yeni özellikleri herkesten önce test etmek üzere Güvenilir Test Kullanıcıları programına katılım. 
 • Doğrudan AdWords ekibinden ürün güncellemeleri. 
 • AdWords Topluluğu Liderleri ile Google+'da videoyla sohbetler. 
 • AdWords ekibi tarafından verilen eğitimler. 

Bu avantajlara ek olarak, En Üst Düzey Katılımcı topluluk üyelerimizi 2011 yılında Mountain View, Kaliforniya'daki Googleplex tesislerinde düzenlenen En Üst Düzey Katılımcılar Zirvesi'ne davet ettik. Bu zirve, En Üst Düzey Katılımcılara, Google yöneticileri ve AdWords Ürün Yöneticileriyle görüşmek ve değerli görüşlerini ekiplere iletmek için bir fırsat sağladı.

En Üst Düzey Katılımcılar ayrıca, yıllık AdWords En Üst Düzey Katılımcı rozetini de web sitelerine koyabilir. Rozet, AdWords konusundaki uzmanlıklarını göstermenin bir başka yoludur ve yalnızca, topluluğa katkıda bulunmak konusunda üst düzeyde çaba gösteren En Üst Düzey Katılımcılara verilir. 

Yıllık AdWords En Üst Düzey Katılımcı rozetini bu yıl almaya hak kazananlar kısa bir süre önce duyuruldu! Aşağıdaki En Üst Düzey Katılımcıları tebrik ediyoruz:

Sinan CAN
Armağan BENGİ
Serbay Arda ARZİT
Yusuf İslâm CAN

AdWords Topluluğu'nu ziyaret ederek AdWords En Üst Düzey Katılımcılar Programı ile ilgili daha fazla bilgi edinebilir ve En Üst Düzey Katılımcıları tanıyabilirsiniz!

Google AdWords hakkındaki en son yeniliklerden ve ipuçlarından haberdar olmak için buraya tıklayarak Inside AdWords Türkçe e-posta grubumuza abone olun!

Yiğit Yücel
Google AdWords Uzmanı