Hazırlayan: Sugeeti Kochhar, Ürün Yöneticisi, AdWords
Yayınlayan: Efe Kandemir, Adwords Uzmanı

Bugün, iOS’ta AdWords uygulamasını dünya genelindeki tüm AdWords müşterilerinin kullanımına sunuyoruz; uygulamayı App Store'dan indirebilirsiniz. AdWords uygulaması sayesinde birçok kampanya etkinliğini, hareket halindeyken iPhone cihazınızla kolayca yönetebilirsiniz:

  • Tıklama sayısı, TO ve TBM gibi kampanya performans verilerini izleyin
  • Teklifleri ve bütçeleri güncelleyin
  • Kampanya performansını artırmaya yönelik önerilerden yararlanın
  • Faturalandırma ve reklam durumunuz hakkında gerçek zamanlı uyarı ve bildirimler alın
  • Bir Google uzmanını arayın
iOS6plus_1536x2048_HOME_GB copy.pngiOS6Plus_3_1600x2560_v1.pngiOS6Plus_4_1600x2560_v1.png


The Honest Company, MuleSoft ve PMG gibi müşteriler kampanyalarını kolay bir şekilde yönetmek, müşterilerinin ihtiyaçlarından daima haberdar olmak ve önemli iş bilgilerine istedikleri yerden hızla erişmek için AdWords uygulamasını kullanıyor.
“Yılbaşı yoğunluğunda, bu uygulama sayesinde yemek masasından kalkmadan performansı izleyip hesaplarımda hızlı değişiklikler yapabildim. Böylece ailemle daha fazla vakit geçirdim. Olacakları heyecanla bekliyorum!”
Josh Franklin, Müdür, Arama Motoru Pazarlamacılığı, The Honest Company


MuleSoft_logo_299C.png
“Uygulama hareket halindeyken üst düzey verilere erişmeme yardımcı oluyor. Bu, toplantı odasındayken veya kampanyalarımızın nasıl performans gösterdiğini hemen görmem gerektiğinde faydalı oluyor. Ayrıca, kampanyalarımızda teklifleri ve bütçeyi değiştirmek gibi ayarlamalar yapabilme imkanı paha biçilemez.”
Nima Asrar Haghighi, Müdür, Dijital Pazarlama ve Analiz, MuleSoft


PMGlogo_256x256transparent.png“Tüketicilerin mobil cihazlara geçmesiyle perakende müşterilerimizin kampanyaları, günün her saati müşterilerin ihtiyaçlarına yanıt verebiliyor. Bu uygulama dizüstü bilgisayarlara bağlı kalmadan sorunları gidermemizi kolaylaştırıyor. PMG olarak müşterilerimize, kampanya düzeyinden anahtar kelime düzeyine kadar hızlı hesap ayarlamaları sunarak müşterileri memnuniyet oranını yükselttik.” 
Kyle Knox, Hesap Yöneticisi, PMGBaşlayın
AdWords uygulaması hakkında daha fazla bilgiyi AdWords Yardım Merkezi'nde bulabilirsiniz.


Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_135x40.png