Google ile hedef kitlenize reklamcılık mesajınızı iletmenin birçok yolu vardır. Google.com.tr'deki alakalı arama sonuçlarının yanında gördüğünüz metin reklamlar gibi, İçerik Ağındaki metin reklamlar da , kullanıcıların göz attığı alakalı içerik sitelerinin içerisinde gösterilir. İçerik ağı için metin reklam oluşturmak, arama ağı için reklam oluşturmakla aynı şekilde gerçekleştirilir.

Ayrıca, Google İçerik Ağı'nda, video, resim reklam gibi farklı reklam biçimlerini kullanabilirsiniz. Ek bir reklam sunma ücreti ödemeden resim ve video reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Resim reklamlarınız yoksa, Google'ın yeni Görüntülü Reklam Oluşturucu Aracı ile ücretsiz olarak, 1 dakika içerisinde, kolayca resim reklamlar oluşturabilirsiniz. Resim reklam oluşturmak için ihtiyacınız olan tek şey, şirketinizin logosu ve resim reklamdaki reklam metninizdir.

Google İçerik Ağı, reklam verenlerimize birden çok reklam biçimini denemenize, sizin için en uygun olan reklam biçimlerinizi kullanmanıza ve sizin için doğru sonuç vermeyen reklam biçimlerini istediğiniz zaman eleme esnekliğini sunar.

İçerik ağında kullanabileceğiniz reklam biçimleri hakkında daha bilgi vermek için, ilginizi çekeceğini düşündüğümüz kısa bir video hazırladık.

İçerik ağıyla ilgili daha fazla bilgi edinmek için İçerik Ağı web sitemizi inceleyebilirsiniz.


video