16 Aralık 2009 Çarşamba günü, Türkiye saati ile 15:30'da 'Google Analytics 3: Analytics Raporlar ve AdWords Analizleri' konulu ücretsiz Online AdWords Seminerimizi kaçırmayın!

Uygulamalı ve interaktif bir şekilde AdWords hesabınız hakkında ipuçları öğrenebilirsiniz. AdWords'te ister uzun zamandır reklam veriyor olun isterseniz yeni başlamış olun, AdWords Uzmanlarının sizlere uygun hazırladığı mutlaka bir seminer olacaktır. AdWords hesabınız hakkında etkili ipuçlarını bu seminerimiz anında öğrenebilirsiniz. Bu haftaki seminerimiz için hemen kayıt yaptırın!


AdWords kampanyalarınızı geliştirmek için Analytics raporlarını daha ayrıntılı olarak kullanabilirsiniz. AdWords hesap performansınızı arttırmak ve hedeflerinizi daha iyi belirlemek için Analytics verilerinizi artık çok daha etkin bir şekilde yorumlayıp değerlendirebileceksiniz.Bu seminere kimler katılmalı? Google Analytics kodlarını websitesine yerleştirmiş ve verilerini izleyebilen herkes.

Tarih: 16 Aralık 2009 15:30 (Türkiye Saati)
Konu: Google Analytics 3: Raporlar ve AdWords Analizleri

Online AdWords Seminerlerine İnternet üzerinden katılmak için, e-posta adresinizi ve 10 haneli AdWords hesabınızı kullanarak Online AdWords Seminerleri Takvimi'den hemen kayıt yaptırın. Ayrıca, daha önceden yayınlanmış yoğun talep gören arşivlenmiş seminerlerimizi de izleyebilirsiniz.

Esra Öğücü, Google AdWords Ekibi tarafından yayınlanmıştır.