Merhaba,

İçerik ağından tam olarak faydalanamadığınızı mı düşünüyorsunuz?

Anahtar kelime hedefli ve yerleşim hedefli içerik ağı kampanyalarını oluşturabilir ve optimize edebilirsiniz. Bu seminerimizde anahtar kelime hedefli içerik ağı kampanyaları hakkında detaylı bilgi ve örnekler verip, yerleşim hedefli kampanyalarınızda websitelerini seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağız.

AdWords hesabınızın İçerik Ağı performansını ve başarısını arttırmanıza yardımcı olmak için, sizleri AdWords uzmanları tarafından hazırlanan yeni hedefleme ürünümüz Yeniden Pazarlama (Remarketing) ürünümüzü tanıtmak üzere ücretsiz online seminerimize davet etmek istiyoruz

Bu seminere kimler katılmalı?

Müşterilerinizin İnternet’te en çok zaman geçirdikleri mecra olan Google İçerik Ağı ve Yeniden Pazarlama (Remarketing) hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak isteyen herkes.

İçerik ağı performansını arttırmak için ipuçları almak ve geri dönüşümünü arttırmak için bu canlı seminerimizi kaçırmayın!

Seminer konusu: Etkili Google İçerik Ağı Reklamcılığı

Semineri Sunan: Can Demirezen - Online Medya Planlama Uzmanı

Tarih:11.05.2010

Saat:15:30 (Türkiye saati)

Bağlantı: https://googleemea. connect solutions.com/etkiliicerikagi/event/registration_login.html

Daha fazla bilgi için Online AdWords Seminerleri takvimimizi inceleyebilirsiniz. Seminerlerle ilgili sorularınız için bize online-adwords-seminerleri@google.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Seminerde görüşmek üzere!

Aslıhan Ulutaş, Online AdWords Seminerleri Ekibi tarafindan yayınlanmıştır.