Reklam veren birçok kullanıcımız, internet reklamcılığının inceliklerini öğrenmek ve elde ettikleri sonuçları geliştirmek için bizden uygulamalı AdWords eğitimi isteğinde bulundu.

Biz de bu isteği yerine getiriyor ve sizi Google Seminar Leader sertifikasına sahip Bilge Adam Kurumsal eğitim merkezi ve ANT Eğitim Danışmanlık merkezinin deneyimli ve tarafsız eğitmenleri tarafından sunulan Google AdWords İnternet Reklamcılığı eğitimlerine davet ediyoruz.

“AdWords ile Başarının Temelleri“ adı altında toplam 37 ilde gerçekleştirilecek eğitimler Kobilere ücretsiz olarak sunulacak ve Gaziantep, Bursa, Yalova, Bolu, Adapazarı, Kocaeli, Düzce, Gebze, Ankara, İzmir, Gaziantep, Denizli, Eskişehir, Kayseri, Konya, Adana, Trabzon, Samsun, Malatya, Uşak, Elazığ, Erzurum, Uşak, Afyon, Çorum, Tekirdağ, Mersin ve Kahramanmaraş illerinde gerçekleştirilecek. Eğitimlerle ilgili ayrıntılı bilgiye program Google Seminer Leader anasayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Binlerce küçük veya büyük ölçekli iş sahibi reklamverenimiz, AdWords ile iş hacimleri büyütüyor, marka bilinirliklerini arttırıyor.Siz de Google AdWords İnternet Reklamcılığı eğitimlerine katılın ve AdWords harcadığınız para ve zamandan en iyi verimi elde ettiğinizden emin olun.

Size en etkili ve verimli reklamcılık hizmetini sunmayı umuyoruz.

Aslıhan Ulutaş, Google AdWords Ekibi tarafından yayınlanmıştır.