Başkaları adına AdWords hesaplarını yöneten bir ajanssanız ve yeni müşteriler elde etmek istiyorsanız, AdWords Sertifikasyon Programı'na katılmak ilginizi çekebilir.

Kısa süre önce, Google sertifikalı ortağı olmanızı sağlayacak güçlü ve kapsamlı bir eğitim programının lansmanını yaptık. Yeni çevrimiçi Türkçe öğrenim merkeziyle, siz ve ekibiniz, en son Google araçları ve en iyi uygulama teknikleriyle ilgili bilginizi güncellemek için kendi kendinize çalışabilirsiniz.

Google Sertifikalı Ortakları, diğer reklamverenlerin yararlanamadığı avantajlardan yararlanmaktadır. Aşağıda, sertifikalı ortak durumuna gelmek üzere çalışmayı düşünmeniz için 5 neden sunulmuştur:

1. Potansiyel müşterilerin sizi bulabildiği Google Ortakları Arama'da kendinize yer edinin
2. Google ürünleri ve fırsatlarıyla ilgili bilginizi geliştirin
3. Müşterilerinizin YG'sini ve verimliliğini artırmak için en iyi uygulama teknikleri öğrenin
4. Google markalı etiketinizle">Google markalı etiketinizle, müşterilerinize AdWords konusundaki uzmanlığınızı ispatlayın
5. 1000 ABD Doları değerindeki yeni iş kuponlarına sahip olun; risk taşımayan bir denemeyle yeni AdWords müşterileri edinin

Şirket sertifikasyonu için üyelik ölçütleri kısa süre önce değişmiştir. Yeni ölçütleri ve ajansınızın bir Google ortağı olarak farklılaşmasına yardımcı olma yollarımızı öğrenmek için bir dakikanızı ayırın.

Reklam Uzmanları Yardım merkezinden, sertifikasyona ulaştıran adımlarla ilgili bilgi edinebilir ve diğer ajansların sertifikalı ortak durumlarının avantajını nasıl kullandığını görebilirsiniz.

Esra Öğücü, Google AdWords Ekibi tarafından yayınlanmıştır