Windows ve Mac için AdWords Editör 8.5 kullanıma sunuldu. Bu sürüm, bazı yeni AdWords özellikleri için destek sağlayarak AdWords hesabınızın yönetimini daha da kolaylaştırıyor. Sürüm 8.5, diğer eklemelerin yanı sıra, Kitleleri, Görüntülü Reklam Oluşturucu tarafından oluşturulan görüntülü reklamları ve WAP mobil resim reklamları yönetmek için yeni sekmeler içeriyor. Özelliklerin ve güncellemelerin tam listesini sürüm notlarımızda bulabilirsiniz.

AdWords Editör'ü zaten kullanıyorsanız, otomatik olarak yeni sürüme geçmeniz istenecektir. Yeni sürümü yükledikten sonra, hesabınızı yeniden indirmeniz gerekir. Yorumlarınızı ve yüklenmemiş değişikliklerinizi korumak için, otomatik yeni sürüme geçme isteminde "Yedekledikten Sonra Güncelle" seçeneğini belirtin, hesabı indirdikten sonra yedek dosyasını içe aktarın.

AdWords Editör'ü kullanmıyorsanız, web sitemizden bu programı AdWords hesaplarınızı yönetmek için nasıl kullanacağınızı öğrenebilir ve indirebilirsiniz. Ek bilgiler ve AdWords Editör'le ilgili sorularınızın yanıtları için Yardım Merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Berna Akın, Google AdWords Ekibi