Anahtar Kelime Aracı'yla ilgili bize verdiğiniz tüm geri bildirimler için teşekkür etmek istiyoruz. Bize ilk olarak, hesabınız ve aramalarınız için hedefi daha iyi belirlenmiş daha fazla anahtar kelime istediğinizi söylediniz. Bu alanda iyileştirmeler sağladığımızı düşünüyoruz. Ayrıca araca, daha iyi filtreler, anahtar kelimeleri yıldızla işaretleyebilme ve onları metin olarak kopyalayabilme gibi özellikler de ekledik. Üstelik daha bitmedi! Bize geri bildirim vermeyi sürdürerek, sizin için önemli olan noktaları anlamamıza yardımcı olabilirsiniz. Aşağıda, yeni özelliklerimizden bazılarıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi veriyoruz.

Anahtar Kelime Listenize Filtre Uygulamak

Anahtar kelime listenize filtre uygulayarak listenizi hassaslaştırabilirsiniz. Yeni güncellemelerimiz sayesinde:
1. Anahtar kelime listenize dahil edilecek veya listenizin dışında tutulacak belirli terimleri seçebilir,
2. Tablodan seçtiğiniz belirli anahtar kelime fikirlerine benzer terimleri aramak için "Daha fazla benzer sonuç" düğmesini kullanabilir, veya
3. Yalnızca, arama kutusuna yazdığınız kelimelerin veya kelime öbeklerinin bire bir aynılarını (ve yakın eş anlamlılarını) içeren sonuçları alabilirsiniz.


Anahtar Kelimelere Yıldız Ekleme

Yeni anahtar kelime fikirleri aramaya devam ederken, kaydetmek istediğiniz anahtar kelimelere yıldız ekleyebilirsiniz. Yıldız eklediğiniz anahtar kelimelerinizi aracın sol tarafındaki "Yıldızlı" başlıklı bölmede inceleyebilirsiniz.


"Metin Olarak Görüntüle" Düğmesi

Seçtiğiniz anahtar kelimeleri, kolayca düzenlemek ve bir e-tabloya veya AdWords Editör'e yapıştırmak için metin biçiminde görüntüleyebilirsiniz.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bize geri bildirim vermeye devam etmeniz önemlidir. Lütfen bize görüşlerinizi göndermeye devam edin. Pek yakında başka iyileştirmeleri daha duyurmayı umuyoruz.

Google AdWords Ekibi