Türkiye'nin ilk özel alışveriş sitesi olan Markafoni, ajansı SEM ile işbirliği yaparak Web Sitesi Optimize Edici yardımıyla üye dönüşüm oranlarını %275 artırmayı başardı. Dilerseniz bu başarı hikayesini projenin sahiplerinden dinleyin.Başarı hikayesinin tüm detaylarına Google Adwords Başarı Hikayeleri linkinden ulaşabilirsiniz.

Bu örnek çalışma, websitesi içeriğinde yapılan değişikliklerin dönüşümler üzerinde ne kadar etkili olduğunu ve Google Websitesi Optimize Edici’nin yatırım getirinizi arttırmada nasıl yardımcı olabileceğini bir kez daha ortaya koyuyor. Siz, test etmek istediğiniz web sayfalarını veya bir sayfanın bölümlerini (ör. başlık, resim, tanıtım metni) belirledikten sonra, Web Sitesi Optimize Edici’yi kullanarak sitenizi ziyaret edenlerin hangi tür içeriğe en iyi tepkiyi verdiğini belirlemek için site trafiğinizin belirli bir kısmında bir deneme yapabilirsiniz.


Google AdWords hakkındaki en son yeniliklerden ve ipuçlarından haberdar olmak için buraya tıklayarak Inside AdWords Türkçe e-posta grubumuza abone olun!

Düzenleyen
Cüneyt Ünar
Adwords Ekibi