12 Haziran 2012 tarihinden itibaren, 9.0 ve önceki AdWords Editör sürümleri kullanımdan kaldırılacaktır.  Bu tarihten sonra, söz konusu sürümler kullanılarak yapılan değişiklikler AdWords hesabınıza uygulanmayacaktır.  Lütfen en son sürümü (9.7.1), 12 Haziran 2012'den geç olmamak kaydıyla, ilk fırsatta indirin.

Otomatik güncelleme istemini yanıtlayarak 9.7.1 sürümüne geçiş yapabilir veya AdWords Editör web sitesinden en son sürümü indirebilirsiniz. Yeni sürümü yükledikten sonra, hesabınızı yeniden indirmeniz gerekir. Yorumlarınızı ve yüklenmemiş değişikliklerinizi korumak için, otomatik yeni sürüme geçiş isteminde "Yedekledikten Sonra Güncelle"yi seçin ve hesabı indirdikten sonra yedek dosyasını içe aktarın.

Sürüme özgü değişikliklerin eksiksiz bir listesi için, lütfen sürüm notlarımızı inceleyin. Hangi sürümü kullandığınızı öğrenmek için Yardım menüsü > AdWords Editör Hakkında bölümüne gidin.

Google AdWords hakkındaki en son yeniliklerden ve ipuçlarından haberdar olmak için buraya tıklayarak Inside AdWords Türkçe e-posta grubumuza abone olun!