Bildiğiniz gibi Google AdWords Türkiye Destek Ekibi’ne telefonla ulaşıp profesyonel yardım almak mümkün. Gelin Pazartesi - Cuma günleri 11:00-19:00 saatleri arasında çalışan 00800-4488-25333 numaralı destek hattını aramak için elinizdeki mevcut seçeneklere göz gezdirelim:
  • Türk Telekom Sabit Hatlar: AdWords destek hattını Türk Telekom sabit hatlardan direkt olarak ücretsiz şekilde arayabilirsiniz. Ancak, eğer bir santralden hat almanız gerekiyorsa santral ayarlarının 00800’lü numaralara izin vermesi ve aramayı gene Türk Telekom üzerinden gerçekleştirmesi gerekmekte. Ayrıca sabit hattınızla ilişkili bir Wirofon kurulumunuz mevcut ise Wirofon üzerinden de ücretsiz şekilde ekibimize ulaşabilirsiniz.
  • Türk Telekom Dışındaki Sabit Hatlar: Türk Telekom dışında bir kurum tarafından sağlanan sabit hattınız varsa AdWords destek ekibine kendi paket tarifeniz dahilinde ücretlendirilerek ulaşabilirsiniz.
  • Cep Telefonları: AdWords Yardım Hattı’na maalesef henüz cep telefonlarından ulaşılamıyor.
  • VoIP hizmetleri: VoIP(Voice over Internet Protocol) üzerinden yardım hattına ulaşılamamakta.
Eğer bir şekilde AdWords Destek Ekibi’ne telefonla ulaşamazsanız alternatif seçenekler olarak

  • AdWords hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki “Yardım” bağlantısına tıklayıp E-Posta Gönder seçeneğini işaretleyerek ya da
  • Henüz dün duyurusunu yaptığımız "Sohbet Desteği" ile bize ulaşabilirsiniz.

Sertaç Akın, Google AdWords Uzmanı

Google AdWords hakkındaki en son yeniliklerden ve ipuçlarından haberdar olmak için buraya tıklayarak Inside AdWords Türkçe e-posta grubumuza abone olun!