Google, İnternet'in size hizmet etmesi için çalışıyor. İşte bu nedenle, işletme ve ajansların birlikte büyüyüp gelişmesine destek olacak Google Partners dijital pazarlama platformunun dünya çapında hayata geçtiğini duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Agency Edge, Google Sertifikasyon Programı ve Google İnternet Reklamcılığı Programı'nın yerini alan Google Partners, bu programların en iyi özelliklerini korurken üzerine bir dizi yeni özellik de ekliyor; üstelik daha temiz, basit ve güçlü bir arayüzle. Ayrıca müşterileriniz ile daha yakın bir ilişki kurmanıza da imkan veriyor.

Google Partners ile neler yapabilirsiniz?
  • Yeni potansiyel müşteriler kazanın: Google İş Ortağı Arama özelliğini kullanarak potansiyel müşteriler ile iletişime geçin
  • Sertifika alın: Sertifikasyon sınavlarına daha sade ve geliştirilmiş bir platformda, hem de ücret ödemeden girin
  • Bilginizi güncelleyin ve ajansınızı geliştirin: Ajansınıza ve ihtiyaçlarına göre uyarlanmış öğrenim materyalleri edinin
  • Teklif avantajından faydalanın: Müşterilerinizi AdWords ile tanıştırmak için kullanabileceğiniz teklifler alın
  • Güvenilirliğinizi gösterin: Google Partner rozeti alarak ajansınızın farkını ortaya koyun
Google Partners sadece yeni bir platform değil, daha gelişmiş bir platformdur.

İşletmenizin büyümesine yardımcı olarak emeğinizin karşılığını almanızı destekleyen bir platformdur. En iyi uygulamalar konusundaki uzmanlığınızı göstererek Google Partner rozeti alabilir, bu rozet sayesinde hem bizim size olan güvenimizi gösterebilir, hem de müşterilenizin güvenini kazanabilirsiniz. Şirketinizin rozeti alabilmesi için size her adımda yardımcı olacağız, böylece hem siz hem de müşterileriniz başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. Çünkü gerçek ortaklık budur.

www.google.com/partners adresine giderek Google Partners'a katılabilirsiniz.

Gönderen: Google Partners Ekibi
Yayınlayan: Samet Oz, Google AdWords Uzmanı

Google AdWords hakkındaki en son yeniliklerden ve ipuçlarından haberdar olmak için buraya tıklayarak Inside AdWords Türkçe e-posta grubumuza abone olun!