Google Adwords Türkiye destek ekibi olarak yeni yılınızı kutlar ve yeni yılda bize ulaşabileceğiniz kanalları tekrar hatırlatmak isteriz.

Öncelikli olarak Yardım Merkezimiz, Adwords ile alakalı ihtiyacınız olan tüm güncellenmiş makaleleri içermektedir.

Adwords politikalarına dair aklınıza takılan sorularınız yanıtlarını Adwords Politika Merkezinde bulabilirsiniz.

Adwords strateji uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen tüm online seminerlerimize Youtube Kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

Bunun dışında sorularınızı bize telefon, chat ve e-posta üzerinden iletebilirsiniz. 

Telefon hatlarımız: 

Telefon hatlarımız haftaiçi 11.00-19.00 arasında açık bulunmaktadır.

00800 4488 25333: Sabit hatlar üzerinden bu numarayı aradığınızda bizimle ücretsiz olarak görüşebilirsiniz.

444 21 07: Yukarıdaki hat ile ilgili sorun yaşadığınız veya bize cep telefonu ile ulaşmak istediğiniz takdirde bu numaramızı arayabilirsiniz. (Bu numaraya operatörler tarafından ücret uygulanmaktadır).

Chat: 

Yardım merkezindeki Sohbet seçeneğinden bizimle haftaiçi 11.00 - 19.00 arasında chat üzerinden görüşebilirsiniz. Detaylı konular ve hesap optimizasyonu konusunda size daha verimli hizmet sunabilmemiz için telefon ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

E-posta: 

Bize iletiğiniz e-postalarınıza bir iş günü içerisinde e-posta veya telefon yoluyla geri dönüş yapmaktayız. Haftasonunun araya girmesinden dolayı kaynaklanabilecek gecikmeleri göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

Acil yardım almak istediğiniz konularla ilgili bize telefon veya chat üzerinden ulaşmanız, konunun hızla çözülmesi açısından kolaylık sağlamaktadır.

Eğer e-postayla iletişim kurmayı tercih ediyorsanız, size geri dönebilmemiz için lütfen isminizi ve size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını mesajınıza eklemeyi unutmayın.  

Gönderen: Sinem BahadırlıGoogle AdWords Uzmanı
Yayınlayan: Merve Babayiğit, Google AdWords Uzmanı

Google AdWords hakkındaki en son yeniliklerden ve ipuçlarından haberdar olmak için buraya tıklayarak Inside AdWords Türkçe e-posta grubumuza abone olun!