AdWords hesabınızın performansını ve başarısını arttırmanıza yardımcı olmak için, sizleri AdWords uzmanları tarafından hazırlanan ücretsiz online seminerimize davet etmek istiyoruz.
Google Online Medya Planlama Uzmanı Can Demirezen'in İrlanda'daki Google ofisinden vereceği çevrimiçi (online) seminere izlemek için sadece kayıt yaptırmanız yeterlidir.

Google içerik ağı'nı etkin bir şekilde kullanıyor ama teknik yetersizliklerden dolayı görüntülü reklamlar (banner) oluşturamıyorsanız, AdWords hesabınızda bulunan ücretsiz Görüntülü Reklam Oluşturucu'yu kullanmak hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, AdWords İçerik Ağı ve Görüntülü Reklam Oluşturucusu hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu çevrimiçi seminerde bulabilirsiniz.

Yaklaşık 1 saat sürecek olan seminerde, müşterlerinizin İnternette en çok zaman geçirdikleri mecra olan Google İçerik Ağı ve resim (banner) reklamların kampanyalarınız üzerindeki etkileri hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilir; ücretsiz Görüntülü Reklam Aracını en etkili şekilde nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

-------------------------------------------------------

Tarih: 22 Nisan 2009, Çarşamba
Saat: 15:00 (Türkiye Saati ile)
Süre: 1 saat
Semineri Sunan: Can Demirezen - Online Medya Planlama - Google AdSense

Kayıt yaptırmak için, lütfen bu bağlantıyı tıklaynız.

-------------------------------------------------------

Aşağıdaki adımları uygulayarak 1-2 dakika içerisinde kayıt işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz:

· Kayıt sayfasına tıkladığınızda ulaştığınız sayfada, “Event status” bölümünde “(Register)” bağlantısına tıklayarak kayıt yaptırınız.
· Lütfen “First name” kısmına adınızı, “last name” kısmına soyadınızı yazınız.
· "Email address" ve “Confirm email address” kısmına ise aynı e-posta adresinizi iki defa yazınız.
· “AdWords Hesap Numarası” kısmına da ise AdWords Müşteri Numaranızı yazınız.
· Son olarak, sayfanın sağ alt tarafında yer alan “Submit” kısmına tıklayarak, kayıt işleminizi tamamlayınız.
· Kayıt konfirmasyonunuz İngilizce olarak e-posta adresinize otomatik olarak gönderilecektir.

Bu seminer ücretsizdir. Ancak, seminer çevrimiçi (online) olacağından hızlı bir İnternet bağlantısına ihtiyacınız olduğunu hatırlatmak isteriz. Düzgün görüntü ve ses kalitesi için Internet Explorer tarayıcısını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca, Webex programının MAC kullanıcıları için hatalı olarak çalıştığını gözlemledik, bu nedenle MAC dışında bir bilgisayar kullanmanızı öneririz.

-------------------------------------------------------

Kayıt yaptırdıktan sonra, çevrimiçi seminerimize izlemek için aynı bağlantıyı tıklayınız.

·“Your name” bölümüne isminizi ve “E-mail address” bölümüne e-posta adresinizi girdikten sonra “Join now” butonuna tıklayarak bağlanınız.
·Bu sırada, sizden gerekli yazılımı bilgisayarınızda kurmanız istenecektir. Ekranınızda "Warning - Security" başlığı ile "Do you want to run / install the application?" uyarısı çıkacaktır. Bu aşamada "Run" veya "Install" butonlarına tıklayınız.
·Ekranınızda "Event in Progress" yazısı görünecektir. Bu sırada pencerenizi kapatmamalısınız. Çok kısa bir süre sonra, seminer yeni bir pencerede açılacaktır. Bu pencereden çevrimiçi seminerimizi izleyebilir ve dinleyebilirsiniz.
·Seminer sırasında, sunum içeriğini görebilecek ve VOIP teknolojisi ile dinleyebileceksiniz, bu nedenle hoparlörünüzü açık tutun!
·Ayrıca, seminer sırasında sunum ile ilgili merak ettiğiniz sorularınızı canlı sohbet yoluyla bize anında iletebileceksiniz.

Bazı dosyalar (rich media files) uygun oynatıcıları gerektirmektedir. Bu tip dosyaları seminer sırasında görüntüleyebilmek için, lütfen bilgisayarınızda gerekli oynatıcıların yüklü olup olmadığını bu bağlantıyı kullanarak, seminere katılmadan önce kontrol edin. Bu bağlantıda bulunan her bir program için ‘Check now’ bağlantısına tıklayarak, çıkan küçük ekranda ilgili oynatıcı programının çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

Çevrimiçi sunumumuz ile ilgili sorularınız için bize Webinars-tr@google.com adresinden ulaşabilirsiniz.