Online AdWords Seminerleri hesabınızı daha iyi anlamanıza ve daha etkili yönetmenize yardımcı olan ücretsiz seminerlerdir. Uygulamalı ve interaktif bir şekilde AdWords hesabınız hakkında ipuçları öğrenebilirsiniz. AdWords'te ister uzun zamandır reklam veriyor olun isterseniz yeni başlamış olun, AdWords Uzmanlarının sizlere uygun hazırladığı mutlaka bir seminer olacaktır!

Bu ay online olarak düzenleyeceğimiz Online AdWords Seminerleri:

Tarih: 9 Aralık 2009 15:30 (Türkiye Saati)
Konu: Dönüşüm Optimize Edici'yi kullanarak daha düşük maliyetlerle daha çok dönüşümü nasıl elde edebileceğinizi öğrenin.

Tarih: 16 Aralık 2009 15:30 (Türkiye Saati)
Konu: Google Analytics 3: Raporlar ve AdWords Analizleri. AdWords kampanyalarınızı geliştirmek için Analytics raporlarını daha ayrıntılı olarak kullanabilirsiniz. Bu seminere kimler katılmalı? Google Analytics kodlarını websitesine yerleştirmiş ve verilerini izleyebilen herkes.

Tarih: 22 Aralık 2009 15:30 (Türkiye Saati)
Konu: Google Dönüşüm Uzmanları Programı. Google Dönüşüm Uzmanları programı, sitesinden maksimum verimlilik ve optimum dönüşümü almak isteyenlere özel gelişmiş bir programdır. Bu seminere kimler katılmalı? Websitesinden maksimum geri dönüşü almak isteyen herkes.

Online AdWords Seminerleri Takvimini inceleyip 10 haneli AdWords hesap numaranız ve emailiniz ile hemen kayıt olabilirsiniz. Ayrıca daha önceden yayınlanmış yoğun talep gören arşivlenmiş seminerlerimizi de izleyebilirsiniz.

Esra Öğücü, Google AdWords Ekibi tarafından yayınlanmıştır.