9 Aralık 2009 Çarşamba günü, Türkiye saati ile 15:30'da ''Dönüşüm Optimize Edici'' konulu ücretsiz Online AdWords Seminerimizi kaçırmayın! Uygulamalı ve interaktif bir şekilde AdWords hesabınız hakkında ipuçları öğrenebilirsiniz. AdWords'te ister uzun zamandır reklam veriyor olun isterseniz yeni başlamış olun, AdWords Uzmanlarının sizlere uygun hazırladığı mutlaka bir Online AdWords Semineri olacaktır. AdWords hesabınız hakkında etkili ipuçlarını bu seminerimiz sırasında öğrenebilirsiniz. Bu haftaki Online AdWords Seminerimiz için hemen kayıt yaptırın!

Tarih: 9 Aralik 2009 15:30 (Türkiye Saati)
Konu: Dönüşüm Optimize Edici: AdWords Dönüşüm Optimize Edici ile hem zaman kazanın hem de yatırımlarınızın geri dönüşlerini arttırın. AdWords Arama ve İçerik ağı kampanyalarınızda Dönüşüm Optimize Edici'yi kullanarak daha düşük maliyetlerle daha çok dönüşümü nasıl elde edebileceğinizi öğrenin.

Online AdWords Seminerlerine İnternet üzerinden katılmak için, e-posta adresinizi ve 10 haneli AdWords hesabınızı kullanarak Online AdWords Seminerleri Takvimi'den hemen kayıt yaptırın. Ayrıca, daha önceden yayınlanmış yoğun talep gören arşivlenmiş seminerlerimizi de izleyebilirsiniz.

Esra Öğücü, Google AdWords Ekibi tarafından yayınlanmıştır.