Reklamverenlerimize yardımcı olması amacı ile nasıl 25 dakikada bir AdWords hesabı oluşturacağınıza dair adım adım açıklamalı bilgileri 'Reklamınız birkaç dakikada Google'da' sitesinde topladık. İster yeni hesap oluşturmak isteyen bir reklamveren olun, ister her gün yeni hesap oluşturan bir reklam ajansı olun, bu sayfadaki bilgiler, AdWords'e hesabı oluşturmak ile ilgili mükemmel bir kaynaktır.

AdWords ile Google.com.tr'da reklam vermek istiyorsanız ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, doğru adrestesiniz. 'Reklamınız birkaç dakikada Google'da sayfasındaki adımları takip ederek sadece 25 dakika'da bir AdWords hesabına sahip olabilirsiniz. Bir AdWords hesabı oluşturmak için aşağıdaki bilgilere ihtiyacınız vardır.

  • Bir adet Google e-posta hesabı
  • Bir adet reklamını vermek istediğiniz İnternet sitesi
  • Bir adet anahtar kelime listesi
  • Bir adet reklam metni
  • ve fatura bilgileriniz (kredi kartı veya banka havalesi)

Hesabınızı oluşturduktan sonra, reklamlarınız onaylanır ve Google'da yayınlanmaya başlar. Bazı reklamların reklam politikalarımıza göre incelenmeden yayınlanmayacağını bilmenizi isteriz.

'Reklamınız birkaç dakikada Google'da sitesi sayesinde, Google AdWords hesabı oluşturmak ile iligli merak ettiğiniz sorulara anında yanıt bulmuş olursunuz.


Esra Öğücü, Google AdWords Ekibi tarafından yayınlanmıştır.