AdWords ile ilgili haberlere, en güncel bilgilere, çeşitli ipuçlarına ulaşabileceğiniz Türkçe AdWords Resmi Blogu’na üye olarak, blogu sürekli takip etmek mi istiyorsunuz? O zaman yapmanız gereken çok basit; Inside AdWords Türkçe duyuru listemize üye olabilir, Google Reader ya da başka okuyucularla RSS üzerinden üye olabilir ya da Friend Connect ile blogumuza bağlanabilirsiniz.

Sayfanın sağ üst tarafındaki Google Gruplar seçeneği ile duyuru listemize üye olabilirsiniz. Böylece, Inside AdWords Blogu’nda yayınlanan yazıları e-posta olarak alabilirsiniz. İstediğiniz zaman üyelik ayarlarınızı değiştirerek, ne kadar sıklıkta e-posta almak istediğinizi karar verebilirsiniz.

Yine sayfanın sağ yukarısında bulunan RSS Feed’imize üye olursanız, bütün diğer sitelerle birlikte blogumuzu izleyebilirsiniz. Google Reader gibi yayın okuyuculardan blogumuza üye olarak yayınlanan yazıları görebilir ve tüm güncellemeleri takip edebilirsiniz.

Ayrıca, Google Friend Connect kullanarak da blogumuza üye olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey mevcut hesabınızı (ör. Google, Yahoo) kullanarak blogda oturum açmaktır. Aboneliğinizi genel izleme ya da özel izleme seçeneklerinden birini kullanarak oluşturabilirsiniz. Genel izlemeyi seçmeniz durumunda; Türkçe Adwords Blog’u katıldığınız tüm sitelerdeki Blogger ve Friend Connect profillerinize eklenir. Özel olarak izlemeniz durumunda ise aboneliğiniz gizli tutulur ve Blogger Kumanda Paneli aracılığıyla bu blogdaki mesajları takip edebilirsiniz.

AdWords’le ilgili son haberler ve en son yeniliklerden okuyucularımızı her zaman haberdar etmeye çalışıyoruz. Keyifli okumalar.

Berna Akın, Google AdWords Ekibi