Geçtiğimiz yıl Kasım ayında Google.com'daki arama deneyiminizi Anında Önizleme (İNG) ile yeni bir düzeye taşımıştık. Anında Önizleme, bir arama sonucunun genel görünümünü sunup en alakalı bölümleri vurgulamaktadır. Bu da, aradığınız doğru sayfayı bulmayı, bir derginin sayfalarına hızlıca göz atmak kadar çabuk ve kolay bir iş haline getirmektedir.

Aynı avantajı, Reklamlar için Anında Önizleme ile artık reklamlara da taşıyoruz. Bugünden başlayarak, Google.com'daki reklamların yanında Anında Önizleme simgesi görüntülenecek ve bu sayede kullanıcılar reklamın açılış sayfasının önizlemesini görüntüleyebilecek. Anında Önizleme ile müşterileriniz, bir sayfanın önizlemesine hızla göz atıp, sayfanın içeriğinin aradığıyla eşleşip eşleşmediğini görebilecek.


Potansiyel müşterilerinize, ziyaret etmeden önce sitenizin önizlemesini görüntüleme olanağı tanıyan Anında Önizleme, siteniz için daha da kaliteli trafik elde etmenize yardımcı olmaktadır. Dahası, Anında Önizleme tıklamaları ücretsizdir. Sizden yalnızca, kullanıcı, reklamı tıklayıp asıl açılış sayfanıza ulaştığında ücret alınır.

Reklamlar için Anında Önizleme hakkında daha fazla bilgi edinmek için yardım merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dan Friedman, Ürün Pazarlama Müdürü