AdWords Topluluğumuzun bazı üyelerinin gerçek AdWords uzmanları olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Bu üyelerimiz, tartışmalara aktif bir katılım göstermekle kalmıyor, diğer üyelere yardımcı olmaya da gayret ediyor. Bu da, topluluğa büyük fayda sağlıyor.

AdWords En Üst Düzey Katılımcılar Programı'nı oluşturmaktaki amacımız, bu üyeleri gösterdikleri çaba için ödüllendirmektir. Programa kabul edilen topluluk üyelerine forumlarda En Üst Düzey Katılımcı unvanı verilir. Bu unvan söz konusu üyelerin, tüm dünyaya gerçekten AdWords uzmanları olduklarını göstermelerinin bir yoludur. Diğer avantajlar şunları içerir:

  • AdWords En Üst Düzey Katılımcılar sayfamızda bir profil. 
  • Google ekibi üyelerinin bulunduğu özel forumlara erişim. 
  • Harika yeni özellikleri herkesten önce test etmek üzere Güvenilir Test Kullanıcıları programına katılım. 
  • Doğrudan AdWords ekibinden ürün güncellemeleri. 
  • AdWords Topluluğu Liderleri ile Google+'da videoyla sohbetler. 
  • AdWords ekibi tarafından verilen eğitimler. 

Bu avantajlara ek olarak, En Üst Düzey Katılımcı topluluk üyelerimizi 2011 yılında Mountain View, Kaliforniya'daki Googleplex tesislerinde düzenlenen En Üst Düzey Katılımcılar Zirvesi'ne davet ettik. Bu zirve, En Üst Düzey Katılımcılara, Google yöneticileri ve AdWords Ürün Yöneticileriyle görüşmek ve değerli görüşlerini ekiplere iletmek için bir fırsat sağladı.

En Üst Düzey Katılımcılar ayrıca, yıllık AdWords En Üst Düzey Katılımcı rozetini de web sitelerine koyabilir. Rozet, AdWords konusundaki uzmanlıklarını göstermenin bir başka yoludur ve yalnızca, topluluğa katkıda bulunmak konusunda üst düzeyde çaba gösteren En Üst Düzey Katılımcılara verilir. 

Yıllık AdWords En Üst Düzey Katılımcı rozetini bu yıl almaya hak kazananlar kısa bir süre önce duyuruldu! Aşağıdaki En Üst Düzey Katılımcıları tebrik ediyoruz:

Sinan CAN
Armağan BENGİ
Serbay Arda ARZİT
Yusuf İslâm CAN

AdWords Topluluğu'nu ziyaret ederek AdWords En Üst Düzey Katılımcılar Programı ile ilgili daha fazla bilgi edinebilir ve En Üst Düzey Katılımcıları tanıyabilirsiniz!

Google AdWords hakkındaki en son yeniliklerden ve ipuçlarından haberdar olmak için buraya tıklayarak Inside AdWords Türkçe e-posta grubumuza abone olun!

Yiğit Yücel
Google AdWords Uzmanı