AdWords'ün yeni görünümüyle ilgili ilk görüntüleri paylaşmamızdan sonra, sizlerden aldığımız geri bildirimleri gözden geçirdik ve daha fazla iyileştirme yapabilmek için çalıştık. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde, tüm AdWords hesapları yeni görünüme geçmiş olacak.


Yeni görünüm; yeniden tasarlanmış menüler, sekmeler ve butonlarla arayüzü basitleştirerek verileriniz gibi önemli şeyleri daha kolay ulaşılır hale getirmektedir. Her zaman kullanmaya alıştığınız özellikleri yerinde tutmaya devam ederken, arayüzün çok daha çekici ve canlı olması için en son web teknolojilerini kullandık.


Tasarım seçimleri hakkında özellikle merak ettikleriniz varsa veya Google'da Kullanıcı Deneyimi konusunda nasıl düşündüğümüzü genel olarak merak ediyorsanız, 21 Haziran Perşembe günü saat 19.30'da canlı tartışma ve Soru & Cevap etkinliğimize katılın.

Bu canlı Hangout etkinliğimize katılmak için:
21 Haziran Perşembe günü saat 19.30'da Google Ads+ Sayfası'nı ziyaret edin.
Yayın akışına bakın (aşağıdaki gibi bir ekran göreceksiniz) ve katılmak için tıklayın.
Elbette, Google+'a katılmış olduğunuza emin olun!


Tüm Google ürünlerinde daha kolay ve daha güzel bir deneyim için çalışıyoruz. Sizin de, AdWords kullanım deneyimini daha kolay ve keyif verici bulmanızı diliyorum. Soru ve yorumlarınızı duymaktan mutluluk duyacağım!

Google AdWords hakkındaki en son yeniliklerden ve ipuçlarından haberdar olmak için buraya tıklayarak Inside AdWords Türkçe e-posta grubumuza abone olun!


Yazan: Greg Rosenberg, AdWords Kullanıcı Deneyimi Ekibi
Çeviren ve Yayınlayan: Yiğit Yücel, Google AdWords Uzmanı