Türkiye AdWords Forumu'nda bugüne kadar birçok AdWords kullanıcısına yardım edildi, AdWords kullanıcılarımızın sorunları çözülmeye çalışıldı.

Forumdaki amaçlarımızdan bir diğeri de, forum kullanıcılarımızın AdWords hesaplarını olabildiğince verimli kullanmasını sağlamak. Bunu sağlamak için, hepinizi "AdWords Kampanya Geliştirme Programı"na davet etmek isteriz. Programın amacı, forumdaki kullanıcılarımızın AdWords kampanyalarını, diğer kullanıcıların önerilerini, tecrübelerini ve desteğini kullanarak geliştirmek.

Programa dahil olmak için tek yapmanız gereken, bu formu doldurmanız. Formu dolduran kullanıcılarımız arasından seçilecek olan katılımcılar, açacakları bir tartışma başlığı altında, işletmeleri hakkında bilgi, AdWords kampanyalarındaki sorunlar ve beklentileri hakkında kısaca bilgi verecekler. Bunun ardından, forumumuzdaki bütün kullanıcılar kendi tecrübelerini, önerilerini ve bilgilerini kullanarak katılımcılarımıza destek olabilecekler.

Katılımcılarımıza destek olan bütün forum üyelerine şimdiden teşekkürler!

Mark Semoil, Google AdWords Uzmanı

Google AdWords hakkındaki en son yeniliklerden ve ipuçlarından haberdar olmak için buraya tıklayarak Inside AdWords Türkçe e-posta grubumuza abone olun!